У ЄС готові підписати угоду про асоціацію з Україною

ештон

На Раді ЄС міністри закордонних справ Євросоюзу підтвердили готовність підписати угоду про асоціацію з Україною після виконання нею необхідних умов. 

Про це  в понеділок у Брюсселі заявила глава дипломатії ЄС Кетрін Ештон на прес-конференції після засідання Ради ЄС у закордонних справах.

“Ми вже говорили раніше, й це залишається актуальним: ця угода могла би бути найкращою відповіддю в короткостроковому плані на економічні виклики України. Підписання цієї угоди дало б сигнал довіри міжнародним фінансовим ринкам та інститутам”, – повідомила Ештон.

Крім того, за її словами, угода стала б своєрідною чернеткою таких очікуваних економічних реформ і початком економічної перспективи.

“Ми також висловили побажання прийти до політичного вирішення конфлікту, який спостерігаємо між різними політичними партіями”, – сказала вона.

“Ми готові їм допомогти. Міністри були згодні щодо необхідності підтримки політичної асоціації та економічної інтеграції, якої вимагає величезна кількість маніфестантів в Україні, й ці вимоги було чути минулих вихідних”, – повідомила Ештон, яка головувала на засіданні Ради ЄС.

За її словами, на Раді ЄС ішлося про те, що громадяни мають право на свободу слова, зборів, і Євросоюз засуджує будь-яке насильство проти них.

Глава дипломатії повторила, що ЄС вимагає розслідування актів насильства проти мирних демонстрантів і негайного звільнення протестувальників.

“Політичне розв’язання цієї кризи – необхідний етап у подоланні економічних труднощів у країни”, – сказала Ештон.

Advertisements

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: