Київський фестиваль сучасної скульптури у Санкт-Петербурзі

1Київський фестиваль сучасної скульптури став єдиним проектом, представленим від України на II Санкт- Петербурзькому міжнародному культурному форумі.

Масштабний культурний форум в місті на Неві проходив уже вдруге. Як і в 2012 році , фахівці в галузі культури з’їхалися до Санкт -Петербургу з усього світу. Всього у триденному форумі взяли участь 2500 делегатів з 45 країн.

Катерина Тейлор, засновник платформи для розвитку сучасного мистецтва Kadygrob & Taylor art projects і куратор Основного проекту Kyiv Sculpture Project, презентувала в Санкт-Петербурзі Міжнародний фестиваль сучасної скульптури Kyiv Sculpture Project. Варто відзначити, що KSP, представлений в рамках круглого столу «Паблік арт як інструмент культурної політики», був єдиним проектом від України.

«Kyiv Sculpture Project закономірно викликав в Росії великий інтерес, – говорить Катерина Тейлор. – Адже, незважаючи на райдужну (порівняно з Україною) ситуацію з фінансуванням культурних проектів, в РФ немає прикладів того, як публічне мистецтво може позитивно впливати на економіку. У той час, як KSP, який в 2012 -му залучив до Національного ботанічного саду більше 600 тисяч відвідувачів, яскравий тому доказ».

Всього з 2 по 4 грудня на 30-ти майданчиках кращих закладів культури Санкт-Петербурга пройшли більше 50-ти заходів у різних форматах: круглі столи, семінари, конференції та професійні дискусії за участю представників виконавчої та законодавчої влади Росії, міжнародної спільноти діячів культури, мистецтва, науки і освіти, представників культурних організацій.

Нагадаємо, що Другий Міжнародний фестиваль сучасної скульптури Kyiv Sculpture Project ( KSP ) пройде в Національному ботанічному саду імені М.М.Гришка з 20 травня по 10 липня 2014 року. Фестиваль представить Основний проект – роботи фіналістів Міжнародної скульптурної премії для молодих художників і Спеціальний проект – роботи знакових британських скульпторів. Фестиваль має стати вагомим майданчиком для розвитку сучасної скульптури в Східній Європі і позначити Київ на карті публічного мистецтва.

Advertisements

Позначки:, , , , , ,

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: