Януковича дуже важко зрозуміти, – міністр МЗС Швеції

shvetsiya-foto
Міністр закордонних справ Швеції Карл Більдт вважає, що політична демагогія президента України Віктора Януковича може бути ознакою серйозних протиріч в межах режиму в Україні і наголосив, що це можна вирішити лише в середині самого режиму.
Про це він заявив перед початком засідання Ради міністрів закордонних справ ЄС, яке сьогодні, 16 грудня, відбудеться у Брюсселі.

«Розмови потребують політичних рішень. Ця демагогія від президента Януковича. Він вислав одного зі своїх віце-прем’єр міністрів до Брюсселя, щоб той нічого не сказав. Потім він сказав зовсім інше в Києві. Тож дуже важко щось зрозуміти. Якщо буде чіткий меседж з Києва, ми готові підписати завтра, чи після завтра, так, щоб я ще встиг забронювати свої квитки. Цілком можливо, якщо президент Янукович дає чіткий меседж завтра, ми збираємо Європейську Раду і підписуємо в кінці тижня» – заявив міністр.

На запитання, щодо взаємодії із українським президентом, Карл Більдт відповів, що це дуже багато демагогії.

«Він (Віктор Янукович – ред.) говорить щось одне сьогодні, а завтра щось зовсім інше. Щось одне скаже одній групі осіб, потім щось інше – іншій групі осіб. Це може бути ознакою серйозних розходжень в межах самого режиму. Ми не можемо щось вдіяти щодо цього. Це може вирішити лише сам режим», – заявив міністр.

Advertisements

Позначки:, , ,

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: