Чиновників, винних у побитті журналістів, просять судити в Гаазі

index

Депутат Верховної Ради від фракції “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Геннадій Москаль просить Президента Польщі Броніслава Коморовського сприяти у притягненні українських чиновників до відповідальності в Міжнародному кримінальному суді в Гаазі (Нідерланди) за побиття журналістів на Євромайдані.

Про це сказано в повідомленні прес-служби депутата.

Москаль написав лист Коморовському із проханням сприяти у притягненні українських чиновників, які організували силовий розгін Євромайдану, до кримінальної відповідальності.

Підставою для такого прохання стало звернення до Москаля Пененжека, якого міліціонери побили при виконанні ним журналістських обов’язків під час розгону Евромайдана.

Парламентарій заявив, що вичерпав в Україні можливості для захисту прав польського журналіста, тому просить Президента Польщі, як гаранта Конституції, який стоїть на захисті прав всіх громадян Польщі, звернутися в Міжнародний кримінальний суд із позовом про порушення посадовими особами України статті 7 Римського статуту Міжнародного кримінального суду й притягнення винних, які будуть установлені судом, до відповідальності.

Advertisements

Позначки:, , , ,

One response to “Чиновників, винних у побитті журналістів, просять судити в Гаазі”

  1. Натка says :

    Геннадий Геннадьевич! Ну, сходи к психиатру добровольно. А то, может случится, отвезут принудительно. Знали мы, какая ты гнида, ещё в период службы в МВД в Черновцах. Но что окажешься такой вошью, не предполагали.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: