Енергетичний сектор розвалюється через кланову складову влади (ФОТО)

sneg-6

На систему життєзабезпечення в державі не повинна впливати політична складова.

Таку думку під час круглого столу в ІА «Українські новини»  висказав журналістам екс- міністр палива та енергетики України Іван Плачков. За його словами, у ці служби люди не повинні призначатися за політичною чи клановою приналежності, за принципом лояльності чи ще якої-небудь суб’єктивної доцільності.

sneg-4

«У цих службах повинні працювати професіонали, відповідальні та кваліфіковані люди. І, вони повинні вміти, незважаючи ні на що, забезпечувати функціонування систем життєзабезпечення. Цю аксіому повинні усвідомлювати керівники усіх рівнів: президент, прем’єр, мер, губернатор. Всі керівники повинні зрозуміти, навіть з точки зору особистої безпеки та безпеки своїх дітей, що вони не сховаються за високими парканами особистих особняків», – зазначив експерт .

sneg-3

Іван Плачков такоже відмітив, що навіть під час великого снігопаду в березні нинішнього року найбільші проблеми виникли у найбагатших людей, що живуть у великих особняках в Конча Заспі – вони опинилися в пастці.

Plachkov-1

«Деякі не могли навіть вийти з дому – спрацювали блокування на замках. І, навіть якщо вони могли вийти в двір, то не могли відкрити електричні ворота, щоб виїхати на машині. Ворота заблоковані, гаражі заблоковані, зв’язку немає, котел не працює, тому що електроенергії немає, а значить опалення немає. Що робити? І, ось опинилося під загрозою життя навіть у найбагатших людей з вартістю будинків близько 10 млн. євро», – уточнив Плачков.

Він також сказав, що після цього випадку виникає питання: чи має сенс призначати енергетика на керівну посаду, керуючись його партійною приналежністю або виходячи з якихось інших політичних міркувань? Чи все-таки слід призначити того енергетика, у якого немає партійної приналежності, але він зможе забезпечити електроенергією  будинки всіх громадян без винятку.

sneg

«Енергетику має бути все – одно, чий це будинок – члена партії регіонів або члена опозиції. У всіх будинках повинна бути електроенергія і гаряча вода, а їх жителі повинні мати можливість жити нормальним життям», – сказав Іван Плачков.

Екс -міністр енергетики також констатував, що у нас сьогодні далеко все не так. При цьому загрози для безпеки енергетичної сфери в разі впливів політичної кон’юнктури є, –  і вони залишаються. Але ці погрози мають чисто внутрішній характер.

Владислав Кордік

INTV

Advertisements

Позначки:, , ,

One response to “Енергетичний сектор розвалюється через кланову складову влади (ФОТО)”

  1. sdx b says :

    бедненькие, холодно им со своими миллионами и миллиардами

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: