Довибори в Раду не відповідають стандартам демократії, – КВУ

8Комітет виборців попередньо заявляє, що повторні вибори до ВР в 5 одномандатних відбулися в умовах, що не відповідають принципам і стандартам демократичних виборів. Про це повідомляє КВУ в понеділок.

Хоча ЦВК має юридичні підстави встановити результати виборів, однак на окремих округах (в першу чергу виборчі округи № № 194 і 223) ці результати вже спотворені через застосування підкупу виборців під час передвиборної кампанії або в день голосування.

Головними проблемами в день голосування та під час підрахунку голосів КВУ називає, зокрема, підкуп виборців, здійснення контролю за голосуванням, винесення бюлетенів за межі дільниці, присутність сторонніх осіб безпосередньо на дільницях або біля них, перешкоджання роботі спостерігачів.

КВУ відзначає загальну несприятливу атмосферу, в якій проходили вибори у всіх 5 округах, через присутність біля дільниць і приміщень окружних виборчих комісій великої кількості невстановлених осіб, блокування працівниками правоохоронних органів штабу кандидата Миколи Булатецького у виборчому окрузі № 194.

Крім того, КВУ стурбований безпідставним затягуванням підрахунку голосів окружною виборчою комісією у виборчих округах № 94 та № 223 і закликає членів окружного виборчкому швидше встановити результати виборів.

15 грудня в Україні відбулися повторні вибори народних депутатів у 5 одномандатних виборчих округах. Комітет виборців здійснював спостереження за виборчим процесом у всіх 5 округах. У день голосування на дільницях працювали 400 спостерігачів КВУ.

Advertisements

Позначки:, , , , , , ,

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: