Обухів. 94-й вибочий округ. Підкуп вибоців (ВІДЕО)

holosujte 

Журналіст під прикриттям прямує до одного зі штабів – де, як зясувалось, можна отримати 400 гривень за “правильний” вибір у бюлетені.

Перемога на виборах, помірні ціни, гарантія результату! У скільки оцінили волевиявлення виборців у проблемному 94 – му окрузі? Журналісти перевіряють на практиці. Дія-ТВ знайшла і за фільмувала підкуп виборців у виборчому штабі Кармазіна в Обухові.

Журналіст під прикриттям прямує до одного зі штабів – де, як зясувалось, можна отримати 400 гривень за “правильний” вибір у бюлетені. Але штаб знайти непросто – навколо – жодних позначок. За підказками прямуємо до підвалу. В підпільному штабі пропонуємо «допомогу» за гроші. Буцімто, готові з десяток підкупних виборців надати. За кожну позначку навпроти «потрібного» прізвища, зафіксовану на фото в телефоні – виборець отримує 300 – 400 гривень. Гроші журналіст під прикриттям отримує тут же на місці – в конверті.

Аби відкрити обличчя того, хто так нахабно купує голоси у підвалі Обухова, журналіст тягнеться до кипи агітації та бере собі плакатик… з фото кандидата Кармазіна!
Отакої! Це сам заслужений юрист України Кармазін порушує закон про вибори! Це в його штабі скуповують голоси! Це він ховає темні справи від закону по підвалах виборчого округу.
А за гроші – спасибі. Щоправда, оплачений вибір не гарантуємо.

Advertisements

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: