Тягнибок: вперше очі в очі Януковичу було сказано про вимоги Майдану (ВІДЕО)

Лідер ВО «Свобода» О.Тягнибок на вечірній сцені Майдану розповів про сьогоднішній круглий стіл за участі президента Януковича та Кабміну. Головним позитивним моментом, на думку, опозиціонера було те, що вперше про вимоги Майдану було повідомлено Януковичу “очі в очі”. Однак, загалом круглий стіл, за словами О. Тягнибока нічого не дав. “Те, що сьогодні було, це “бла-бла-бла”.

Advertisements

Позначки:, , ,

7 responses to “Тягнибок: вперше очі в очі Януковичу було сказано про вимоги Майдану (ВІДЕО)”

 1. Zhid Zhidov says :

  Ze po xeroiski.Priamo v ochi,otake

 2. Тотак says :

  Відмороженому щось казати? В його очах страх Смоленська і полонія, все решта не має для нього значення.

  • Odin Haim says :

   ВЫ ЯНУКОВИЧА НЕДООЦЕНИВАЕТЕ, А СВОИХ ЛИДЕРОВ – ПЕРЕОЦЕНИВАЕТЕ. ЕЩЕ НЕ ПОБЕДИЛИ, А УЖЕ ХОДИТЕ НАПЫЩЕННЫЕ. СНАЧАЛА ПОБЕДИТЕ, БОЛТУНЫ.

 3. Odin Haim says :

  А ФЮРЕР ЧЕГО ОЖИДАЛ, ЧТО ЯНУКОВИЧ БУДЕТ ОПРАВДЫВАТЬСЯ? ЕСЛИ ТАКОЙ СМЕЛЫЙ, ТО ПОЧЕМУ СЛОВО САМ НЕ ВЗЯЛ, ИЛИ БОКСЕР. СЕНЯ ОТ ВОЛНЕНИЯ ЧУТЬ ИНФАРКТ НЕ ЗАРАБОТАЛ. НАКРЫЛАСЬ ВАША РЕВОЛЮЦИЯ ЖЕНСКИМ ПОЛОВЫМ ОРГАНОМ. СТОЯТЬ БУДЕТЕ ДО ВЫБОРОВ 2015 Г.

  • Тотак says :

   Ви, “руССкіє” ніяк не можете зрозуміти, що ми, українці, нація, хочемо жити своєю долею. Ви грубо втручаєтеся в наші справи і хочете щоб ми вас любили. Тут, навіть останный бомж, походженням “роССіянін”, мнит себе “вЯлікім” і дозволяє собі нас вчити. Вихід один – пів години на збори, взяти з собою саме цінне: лапті, балалайку, фуражку с цвєточком і касаваротку, посадити в диряві теплушки, як колись ви нас і на родіну, в Сібірь матушку.

   • Odin Haim says :

    ГАЛИЦИЯ – ЭТО НЕ ВСЯ УКРАИНА. НЕ ВЕРИШЬ МНЕ, – ПОСМОТРИ НА КАРТУ. НА УКРАИНЕ ЖИВУТ ПОТОМКИ РУССКИХ, МАЛОРОССОВ, БЕЛОРУСЫ, РУСИНЫ, ЛЕМКИ, БОЙКИ И ДРУГИЕ, ЕВРЕИ, НЕМЦЫ, ПОЛЯКИ , ЦЫГАНЕ, ТАТАРЫ, АРМЯНЕ, ГРЕКИ. И ТОЛЬКО “СВІДОМІ УКРАЇНЦІ” СО СТАНИСЛАВА, ЛЕМБЕРГА, ЛУЦКА, РОВНО ВСЕ ЗА ВСЕХ РЕШИЛИ И СКОПОМ РЕШИЛИ ПРОДАТЬ ЛЯХАМ ВСЮ УКРАИНУ.ЦЕЛИКОМ. ВМЕСТЕ С ЗЕМЛЕЙ. А НЕ МНОГО НА СЕБЯ БЕРЕТЕ? УНЕСТИ СМОЖЕТЕ?

 4. groh says :

  А хамлюге хоть ссы в глаза, тупой жлоб как воровал так и ворует, и низы ему похер, чем больше друг-друга передавят тем лучше. Вот проклятие досталось Украине, хотя выблядок-гарант – почти оригинально.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: