В МВС визнали, що під час розгону Майдану, беркутівці перегнули палицю

Image
Попередні результати перевірки дій правоохоронців під час розгону Євромайдану у Києві в ніч з 29 на 30 листопада свідчать про порушення закону з боку окремих працівників міліції.
“Попередньо встановлено, що застосування заходів фізичного впливу і спеціальних засобів стосовно громадян окремими співробітниками міліції здійснювалося, виходячи з оцінки ситуації. Є підстави стверджувати, що порушення закону та відомчих нормативно-правових актів мало місце”, – йде мова у повідомленні управління зв’язків з громадськістю МВС України.
“Попередньо встановлено, що застосування заходів фізичного впливу і спеціальних засобів стосовно громадян окремими співробітниками міліції здійснювалося, виходячи з оцінки ситуації. Це відбувалося в умовах здійснення деякими учасниками акції протиправних дій у вигляді активного опору, кидання в співробітників спецпідрозділу небезпечних для життя і здоров’я предметів і розпилення речовини невстановленого дії”, – пояснюють в МВС.
В окремих випадках застосування заходів фізичного впливу і спеціальних засобів перевищував міру, необхідну для виконання покладених на працівників міліції обов’язків і не зводилася до мінімуму можливості заподіяння шкоди здоров’ю правопорушників, додали в міліції.
“За попередніми висновками, є підстави стверджувати, що з боку посадових осіб ГУМВС України в Києві, відповідальних за організацію охорони громадського порядку під час проведення масових заходів, і окремих працівників міліції мали місце порушення чинного законодавства України та низки відомчих нормативних актів”, – йдеться в повідомленні.
Водночас, наголошують в прес-службі, з урахуванням того, що на даний момент обставини застосування спеціальних засобів та заходів фізичного впливу окремими працівниками міліції є предметом досудового розслідування, яке здійснює Генеральна прокуратура України, остаточна правова оцінка може бути надана лише за його результатами.
Залишається ще низка питань, які потребують більш ретельного вивчення, тому проведення службового розслідування триває. Попередній висновок за результатами службового розслідування направлено до Генпрокуратури, повідомили в МВС.
Advertisements

Позначки:, , , , ,

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: