Масові звільнення через цензуру на Першому Національному

Роман Малко

Журналісти Першого Національного телеканалу України обурені вимогами керівництва поширювати неправдиву інформацію про Євромайдан. У зв’язку з цим співробітники каналу звільняються з роботи.

Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив Роман Малко, оператор телеканалу «ЕРА», який транслюється на Першому.

“Отже, друзі, товариші, колеги… Довго мовчав, чогось чекав, сподівався… задовбався! ! ! Ось всі кажуть (на Майдані і не тільки), що мовляв, ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ і ЕРА – гівно. Гівно, яке не висвітлює правду!!! Так, так і ще раз ТАК !!! Блукаючи по Майдану і його околицях, знімаючи все, що відбувається насправді, для того, щоб народ України побачив ПРАВДУ, я зіткнувся з негативом, дикою агресією в свою сторону через неправдоподібність висвітлення подій на Майдані і в країні в цілому!!! Всі ті, хто знає мене і знає, як я працюю (рвуся в “бій”, намагаюся знайти шикарну картинку і для мене не стоїть жодних перешкод для того, щоб це зробити) – мені прикро, прикро до глибини душі, що мене і моїх колег змішують з гівном ображаючи нецензурною лайкою!!! Справа не в журналістах і операторах, які, до речі пашуть на виїздах з 7.00 і до… А безпосередньо в керівництві телеканалів! Я намагаюся пояснити це людям “на місці”, і вони, на щастя, після спілкування – розуміють!”

Як повідомляє Малко, через незгоду з інформаційною політикою керівництва Першого Національного з каналу почали звільняти журналістів.

“Дивлячись на мої останні пости, хочу уточнити: 4 ЖУРНАЛІСТА телеканалу ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ подали документи на звільнення, у зв’язку з тим, що їм забороняють ГОВОРИТИ і висвітлювати правдоподібно ПОДІЇ!!! АЛЕ звільнили їх за статтею!!! Вчора мені було завдання зняти на Майдані… БОМЖІВ!!! БОМЖІВ, ЯКИХ ТАМ НЕМА!!! З метою показати на всю Україну, що тут в Києві стоять бомжі, а не нормальні люди зі своєю думкою, які намагаються зробити внесок у розвиток КРАЇНИ!!! Це все брехня!!! НАС ЗМУШУЮТЬ!!! Я один з тих, хто відмовився від цього, тому, що маю ЧЕСТЬ І ГІДНІСТЬ, яких, на жаль у нашого керівництва НЕМА!!! Так що прошу проявити трохи розуміння та поваги в нашу сторону, в сторону тих, хто йде порізно з думкою продажних керівників!!! МИ жертвуємо своєю кар’єрою заради вас і нашої країни“, – пише оператор.

INTV

Advertisements

Позначки:, , , , , , ,

2 responses to “Масові звільнення через цензуру на Першому Національному”

 1. Татьяна Михеева says :

  Це не припустимо стільки брехні та перекручування з боку засобів масової інформації в Україні за останній час! Вони єскалують напругу в суспільстві, та сприяють розвалу країни.

  Свобода слова, чи деверсія та втручання у внутрішні справи України?
  Хото за цим всим стоїть. Та як на Майдані відпрацьовують американські гроші.
  http://vesti7.ru/
  http://vesti7.ru/news?id=41824

 2. Вячеслав Владимиров says :

  Не може єдиний державний телеканал людей, що ведуть антедержавну, заколотницьку дяільність. До речі підтримку заколотницької діяльности народом України далеко не масова.Комуністи ж пропонували провести референдум, на которому визначити думку більшостсі!

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

w

З’єднання з %s

%d блогерам подобається це: